Hakkımızda

 

Firmamız 1988 yılında  iş makinaları yedek parçaları imalatı üzerine İMES İstanbul’da kurulmuştur.

1997 den itibaren de şu anki ana imalat konumuz olan döner tabla rulmanları üretimi yapmaktadır. Üretim hattımızdaki makinalarımız yüksek teknoloji makinalar olup 2500 mm çapa kadar rulmanların imalatına imkan sağlayacak kapasitededir.

Firmamız 2009 yılından itibaren döner tabla rulmanı üretmek üzere tasarıladığı ve 2600 metre kare kapalı alana sahip yeni fabrikasında imalatına devam etmektedir.

Han yeni tesisinde daha yüksek imalat adedi ve daha büyük çaplı döner tabla rulmanı üretmek yatırımlarını ve makine parkını genişletmektedir.

 

 

İlkelerimiz

HAN Makine genç ve dinamik kadrosu ile imal ettiği döner tabla rulmanlarında, rakipleri arasında kalitesi ile tercih edilir olmayı ilke edinmiştir.

Bu ilkeyi benimseyren firmanız; sanayideki teknik gelişmeleri üretiminin her aşamasında uygulayarak, daha yüksek talepleri olan müşterilerinin de ihtiyaçlarını karşılayacak güvenilir tedarikçinizdir.

Han markası ile ürettiğimiz döner tabla rulmanları ile müşterilerimize daha yüksek çalışma verimliliği sağlarken firmamızın Ar-Ge ekibi yaratıcı müşterilerimiz için atılım yapacakları uygulamalar da kullanılmak üreze sıra dışı tasarımları başarıyla sunar.

Daha büyük başarılar ve daha fazla üertim adedi içi yatırımlarımızı arttırarak sürdürmeye kararlıyız.

 

 


İlkemiz

Han Makina genç ve dinamik kadrosu ile imal ettiği döner tabla rulmanlarında, rakipleri arasında kalitesi ile tercih edilir olmayı ilke edinmiştir.

Bu ilkeyi benimseyen firmamız; sanayideki teknik gelişmeleri üretiminin her aşamasında uygulayarak, daha yüksek talepleri olan müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak güvenilir tedarikçinizdir.

Han markası ile ürettiğimiz döner tabla rulmanları ile müşterilerimize daha yüksek çalışma verimliliği sağlarken firmamızın Ar-Ge ekibi yaratıcı müşterilerimiz için atılım yapacakları uygulamalar da kullanılmak üzere sıra dışı tasarımları başarıyla sunar.

Daha büyük başarılar ve daha fazla üretim adedi için yatırımlarımızı arttırarak sürdürmeye kararlıyız.

 


info@hanmakina.com
Samandıra
Yüksek Mukavemetli Hammadde
C.N.C Teknolojisi
Üretim
Sonsuz Vida Tahrikli Döner Tabla Rulmanları
Revizyon
Doğru Montaj
Ürünlerimizi Tercih Edenler

 MAKİNA       Merkez : +90 216.314 18 55 - Fabrika : +90 216.561 75 00