Üretim

 

Üretim yaptığımız fabrikamız 2009 yılında faaliyete geçmiştir.

Fabrikamızın tasarımı tamamen HAN tasarım ve Mühendislik Bölümü tarafından gerçekleştirilmiştir. Bizler fabrikamızı tasarlarken döner tabla rulmanlarını hızlı ve verimli üretmeyi göz önünde bulundurduk.

Yeni tesisimizde artan kapasitemizle yurtdışı pazara da açıldık. Amerika, İsveç, Almanya, Hollanda, Belçika, Rusya, Slovenya, Romanya gibi ülkelerde Han markalı ürünlerimiz kullanılmaktadır.

Önümüzdeki zaman içerisinde imalat adedimizi daha da arttırarak yüksek sayıda ürün talep eden müşteriler kazanmayı hedeflemekteyiz.

Fabrika 3d Sanal Tur

 

 

“Mouse” unuzu oynatarak fabrika içerisinde
180 derece gezin ve bizi yakından tanıyın.


İlkemiz

Han Makina genç ve dinamik kadrosu ile imal ettiği döner tabla rulmanlarında, rakipleri arasında kalitesi ile tercih edilir olmayı ilke edinmiştir.

Bu ilkeyi benimseyen firmamız; sanayideki teknik gelişmeleri üretiminin her aşamasında uygulayarak, daha yüksek talepleri olan müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak güvenilir tedarikçinizdir.

Han markası ile ürettiğimiz döner tabla rulmanları ile müşterilerimize daha yüksek çalışma verimliliği sağlarken firmamızın Ar-Ge ekibi yaratıcı müşterilerimiz için atılım yapacakları uygulamalar da kullanılmak üzere sıra dışı tasarımları başarıyla sunar.

Daha büyük başarılar ve daha fazla üretim adedi için yatırımlarımızı arttırarak sürdürmeye kararlıyız.

 


info@hanmakina.com
Samandıra

 MAKİNA       Merkez : +90 216.314 18 55 - Fabrika : +90 216.561 75 00