Revizyon

 

İmalatını yaptığımız rulmanların yanında henüz ömrünü tamamlamamış rulmanların revizyonunu da yapıyoruz. Bu sayede kullanıcılara daha az maliyetli ve daha acil çözüm sunuyoruz.

Revizyon için firmamıza ulaştırılan kullanılmış döner tabla rulmanı gerekli ölçüm, kontrol ve testlerden çıkan sonuca göre en uygun şekilde revizyon edilerek ekonomik devamlılık sağlanır.

Kullanıcılar makinalarında bulunan döner tabla rulmanının izin verilen çalışma toleranslarını belirli aralıklarla kontrol ederek; geri dönülmez şekilde aşınıp, tamir edilemez duruma gelmesini engelleyebilir. 

Kullanıcılar bu durumu göz önünde bulundurarak yeni bir rulmanın yüksek maliyetinden kaçınabilirler.

Hangi döner tabla rulmanının ne kadar aşındığında revizyon edilmesi gerektiği makinaların servis ve bakım kitaplarında bulunduğu gibi, Han Mühendislik ve Tasarım Bölümü ile iletişim kurarak da öğrenebilirsiniz.

Fabrika 3d Sanal Tur

 

 

“Mouse” unuzu oynatarak fabrika içerisinde
180 derece gezin ve bizi yakından tanıyın.


İlkemiz

Han Makina genç ve dinamik kadrosu ile imal ettiği döner tabla rulmanlarında, rakipleri arasında kalitesi ile tercih edilir olmayı ilke edinmiştir.

Bu ilkeyi benimseyen firmamız; sanayideki teknik gelişmeleri üretiminin her aşamasında uygulayarak, daha yüksek talepleri olan müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak güvenilir tedarikçinizdir.

Han markası ile ürettiğimiz döner tabla rulmanları ile müşterilerimize daha yüksek çalışma verimliliği sağlarken firmamızın Ar-Ge ekibi yaratıcı müşterilerimiz için atılım yapacakları uygulamalar da kullanılmak üzere sıra dışı tasarımları başarıyla sunar.

Daha büyük başarılar ve daha fazla üretim adedi için yatırımlarımızı arttırarak sürdürmeye kararlıyız.

 


info@hanmakina.com
Samandıra

 MAKİNA       Merkez : +90 216.314 18 55 - Fabrika : +90 216.561 75 00