Yüksek Mukavemetli Hammadde

 

Uzun çalışma ömrüne sahip bir döner tabla rulmanı için malzemenin önemi çok büyüktür. Çemberlerin eksiz olarak sıcak haddelenmesi malzemenin yapısında moleküler dizilimi düzenler, moleküler sıklığı arttırır. Bu durum malzemeye fiziksel mukavemet ve esneklik kazandırır.

Han üretimi döner tabla rulmanlarında en iyi sonuçları elde etmek için standart olarak 42 CrMo4 (DIN 1.7225) malzemeden sıcak haddelenmiş eksiz çemberler kullanır.

Standart ürettiğimiz döner tabla rulmanlarının çemberleri stoklarımızda mevcuttur.

 

 

Fabrika 3d Sanal Tur

 

 

“Mouse” unuzu oynatarak fabrika içerisinde
180 derece gezin ve bizi yakından tanıyın.


İlkemiz

Han Makina genç ve dinamik kadrosu ile imal ettiği döner tabla rulmanlarında, rakipleri arasında kalitesi ile tercih edilir olmayı ilke edinmiştir.

Bu ilkeyi benimseyen firmamız; sanayideki teknik gelişmeleri üretiminin her aşamasında uygulayarak, daha yüksek talepleri olan müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak güvenilir tedarikçinizdir.

Han markası ile ürettiğimiz döner tabla rulmanları ile müşterilerimize daha yüksek çalışma verimliliği sağlarken firmamızın Ar-Ge ekibi yaratıcı müşterilerimiz için atılım yapacakları uygulamalar da kullanılmak üzere sıra dışı tasarımları başarıyla sunar.

Daha büyük başarılar ve daha fazla üretim adedi için yatırımlarımızı arttırarak sürdürmeye kararlıyız.

 


info@hanmakina.com
Samandıra

 MAKİNA       Merkez : +90 216.314 18 55 - Fabrika : +90 216.561 75 00