Sonsuz Vida Tahrikli
Döner Tabla Rulmanları

 

Tasarımını tamamen kendi mühendisliklerimizle gerçekleştirdiğimiz sonsuz vida tahrikli döner tabla rulmanlarını Türkiye de bir ilk olarak 2005 yılında iç pazara sunduk. Sonsuz vida tahrikli döner tabla rulmanlarını 1 ton/m’den 40 ton/m’ye kadar, 9 değişik boyutta üretmekteyiz.

Bu ürünümüz kullanıcıya oldukça büyük avantajlar sağlarken temiz ve az bakımlı bir çalışma ortamı sunar.


Döndürme redüktörü ve pinyon dişlisine ihtiyaç duymadan yüksek tahvil oranlı bir dönüş sağlar.

Montajı çok kolay olup, bağlantı için yalnızca düzgün işlenmiş destek yüzeylerine ihtiyaç duyar ve ayar gerektirmez. Dar bir montaj yüksekliğine sahiptir.

Bu tip döndürme sistemleri araç üstü insan platformları, hafif vinçler, beton dağıtıcıları, pozisyonerler ve çanak anten sistemleri için çok uygun pratik döndürme sistemleridir.

Fabrika 3d Sanal Tur

 

 

“Mouse” unuzu oynatarak fabrika içerisinde
180 derece gezin ve bizi yakından tanıyın.


İlkemiz

Han Makina genç ve dinamik kadrosu ile imal ettiği döner tabla rulmanlarında, rakipleri arasında kalitesi ile tercih edilir olmayı ilke edinmiştir.

Bu ilkeyi benimseyen firmamız; sanayideki teknik gelişmeleri üretiminin her aşamasında uygulayarak, daha yüksek talepleri olan müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak güvenilir tedarikçinizdir.

Han markası ile ürettiğimiz döner tabla rulmanları ile müşterilerimize daha yüksek çalışma verimliliği sağlarken firmamızın Ar-Ge ekibi yaratıcı müşterilerimiz için atılım yapacakları uygulamalar da kullanılmak üzere sıra dışı tasarımları başarıyla sunar.

Daha büyük başarılar ve daha fazla üretim adedi için yatırımlarımızı arttırarak sürdürmeye kararlıyız.

 


info@hanmakina.com
Samandıra

 MAKİNA       Merkez : +90 216.314 18 55 - Fabrika : +90 216.561 75 00