Doğru Montaj

 

Mekanik işlemenin tamamlanması ve son kontrollerin ardından yapılan titiz temizlik, doğru montaja imkan sağlar. Montajda iyi kalitede sızdırmazlık keçeleri ve yuvarlanma elemanı ayırıcıları kullanmaktayız. Döner tabla rulmanlarında montajın tamamlanmasından sonra bilya yuvarlanma yolları yüksek basınç gresi ile doldurulur.

Montajı ve yağlanması tamamlanan rulman, kullanım yerine bağlanana kadar geçecek süre içerisinde paslanmaya karşı koruyucu yağ ile yağlanır. Müşterimize daha kolay ve güvenle ulaşmasını sağlamak amacıyla ambalaj ile sarılıp palet üzerinde sevkiyata hazırlanır.

Fabrika 3d Sanal Tur

 

 

“Mouse” unuzu oynatarak fabrika içerisinde
180 derece gezin ve bizi yakından tanıyın.


İlkemiz

Han Makina genç ve dinamik kadrosu ile imal ettiği döner tabla rulmanlarında, rakipleri arasında kalitesi ile tercih edilir olmayı ilke edinmiştir.

Bu ilkeyi benimseyen firmamız; sanayideki teknik gelişmeleri üretiminin her aşamasında uygulayarak, daha yüksek talepleri olan müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak güvenilir tedarikçinizdir.

Han markası ile ürettiğimiz döner tabla rulmanları ile müşterilerimize daha yüksek çalışma verimliliği sağlarken firmamızın Ar-Ge ekibi yaratıcı müşterilerimiz için atılım yapacakları uygulamalar da kullanılmak üzere sıra dışı tasarımları başarıyla sunar.

Daha büyük başarılar ve daha fazla üretim adedi için yatırımlarımızı arttırarak sürdürmeye kararlıyız.

 


info@hanmakina.com
Samandıra

 MAKİNA       Merkez : +90 216.314 18 55 - Fabrika : +90 216.561 75 00